604 383 217

    605 719 069

Denka lift Junior 12                                                 Denka lift DK 18      

Pracovní dosah

           

Pronájem, půjčovna a práce s plošinou ve městech a okolí Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Rožnov pod Radhoštěm, Horní Lideč, Lidečko, Valašsské Klobouky, Hranice, Nový Jičín, Karolinka, Dolní Bečva,  Halenkov, Horní Bečva, Hovězí, Huslenky, Hutisko-Solanec, Jablůnka, Janová, Leskovec, Lešná, Lhota u Vsetína, Liptál, Nový Hrozenkov, Prostřední Bečva, Ratiboř,  Střelná, Ústí, Valašská Bystřice, Valašská Polanka, Velká Lhota, Velké Karlovice, Vigantice, Zašová, Zděchov, Zubří

 

O Nás

Firma Antonín Bařák byla založena roku 1993. Ve svých počátcích se zabývala převážně klempířskou a pokrývačskou prací. Kvalita provedených prací byla založena na dvacetileté praxi v uvedených oborech.

 

Od roku 2005 firma rozšířila své služby o pronájem pracovních plošin Denka Lift, práce ve výškách a poskytování služeb s plošinou i jiným firmám, obcím, městům … .

 

Plošiny jsou velmi úspěšně využívány díky vynikajícím technickým parametrům, tichému, čistému a ekologickému provozu na různých místech – na stavbách, při údržbě a výstavbě domů, hal, škol, nákupních center, v pasážích a při rekonstrukci průmyslových i historických objektů zvenčí i uvnitř.

 

Plošiny nahradí lešení levněji, rychle, šetrně a bezpečně i v nerovném terénu a někdy i ve stísněných prostorách.

 

Plošiny splňují nejpřísnější bezpečnostní předpisy a normy.

 

Neváhejte nás kontaktovat, bude pro nás potěšením připravit Vám komplexní nabídku přesně dle Vašich potřeb.