Pronájem, půjčovna a práce s plošinou ve městech a okolí Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Rožnov pod Radhoštěm, Horní Lideč, Lidečko, Valašsské Klobouky, Hranice, Nový Jičín, Karolinka, Dolní Bečva,  Halenkov, Horní Bečva, Hovězí, Huslenky, Hutisko-Solanec, Jablůnka, Janová, Leskovec, Lešná, Lhota u Vsetína, Liptál, Nový Hrozenkov, Prostřední Bečva, Ratiboř,  Střelná, Ústí, Valašská Bystřice, Valašská Polanka, Velká Lhota, Velké Karlovice, Vigantice, Zašová, Zděchov, Zubří

    604 383 217

    605 719 069

 

            Denka lift Junior 12                                                 Denka lift DK 18      

Pracovní dosah

           

 

O Nás

Firma Antonín Bařák byla založena roku 1993. Ve svých počátcích se zabývala převážně klempířskou a pokrývačskou prací. Kvalita provedených prací byla založena na dvacetileté praxi v uvedených oborech.

 

Od roku 2005 firma rozšířila své služby o pronájem pracovních plošin Denka Lift, práce ve výškách a poskytování služeb s plošinou i jiným firmám, obcím, městům … .

 

Plošiny jsou velmi úspěšně využívány díky vynikajícím technickým parametrům, tichému, čistému a ekologickému provozu na různých místech – na stavbách, při údržbě a výstavbě domů, hal, škol, nákupních center, v pasážích a při rekonstrukci průmyslových i historických objektů zvenčí i uvnitř.

 

Plošiny nahradí lešení levněji, rychle, šetrně a bezpečně i v nerovném terénu a někdy i ve stísněných prostorách.

 

Plošiny splňují nejpřísnější bezpečnostní předpisy a normy.

 

Neváhejte nás kontaktovat, bude pro nás potěšením připravit Vám komplexní nabídku přesně dle Vašich potřeb.